Kluczyk zamknięty w samochodzie

Kluczyk zamknięty w samochodzie

Czasami z powodu rozproszenia lub roztargnienia może dojść do zatrzaśnięcia kluczyków w samochodzie. Niezależnie od przyczyny zatrzaśnięcia istnieje kilka metod, dzięki którym możemy otworzyć nasz zamknięty samochód. Jakim sposobem możemy rozwiązać problem kluczyka zamkniętego w samochodzie?

Próby samodzielne

Najbardziej optymalnym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest udanie się do domu po zapasowy kluczyk i otworzenie auta za jego pomocą, ale nie zawsze jest to możliwe z powodu odległości. Innym sposobem bezinwazyjnego otwarcia drzwi jest podniesienie rygla za pomocą sznurka lub druta. Jest to jednak możliwe jedynie wtedy gdy okno jest uchylone i nasz samochód można otworzyć od środka. Co zrobić jeśli nie mamy możliwości skorzystania z tych rozwiązań?

Potrzebna pomoc

Jeśli nasze samodzielne próby nie powiodły się, to należy użyć jednej z płatnych opcji otwarcia samochodu. Jedną z nich jest zamówienie usługi awaryjnego otwarcia samochodu, której cena jest zależna od modelu samochodu, miasta i pory dnia. Jeśli ta możliwość jest niedostępna, to pozostała ostatnia opcja, czyli wybicie szyby za pomocą kamienia lub innego przedmiotu. Najlepiej wybić przednią lub tylną szybę od strony pasażera i otworzyć drzwi. W tym przypadku będzie wymagana wymiana szyby, co może być kosztowne w zależności od modelu samochodu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.